Міністерство освіти і науки України
Управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації
Державний навчальний заклад
«Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства»
 

 gitkn-a6pn8

Міністерство Освіти і Науки України

logo 03.16

Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Новини

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку – свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня.

Привітати людей поважного віку приєднався і наш колектив «Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства», в тому числі і наші учні ІІ курсу, а саме: Кулініч Владислава, Дуженко Наталія, Дрозд Олексій. На благодійну акцію були виготовлені пиріжки печені з різними начинками, млинці, які готувалися безпосередньо на місці і відпускалися з солодким соусом. Великим задоволенням було бачити посмішки на обличчях людей старшого покоління. Наше цивілізоване суспільство – це суспільство для всіх віків.

Нашими спільними зусиллями цілком можливо забезпечити, не тільки щоб ми жили довше, але й щоб наше життя було більш якісним та повноцінним, різноманітним і приносило глибоке задоволення.