Міністерство освіти і науки України
Управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації
Державний навчальний заклад
«Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства»
 

 gitkn-a6pn8

Міністерство Освіти і Науки України

logo 03.16

Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Новини

Кінець грудня початок січня - час чарівний та святковий майже для всіх народів світу. Хто святкує Різдво, хто Новий рік, а хто день зимового сонцестояння.

21 грудня2017 року в ДНЗ ХВПУРГ відбулося свято «З Новим роком, любі друзі». Свято підготували учні групи ПК-417 на чолі з класним керівником Сухенко Н.В.  Долучилися до свята  з привітаннями група ПК-418, ПК-411, ПК-420, К-419 та КН-83.

Мета виховної години: духовне виховання учнів, прищеплення любові до традицій українського народу, збереження і відновлення культурних традицій, обрядів і звичаїв українського народу .

Разом з цим була проведена виставка креативної ялинки та вітальних стіннівок. Суть її полягає у виготовленні зеленого новорічного атрибуту із будь-чого, аби не зі справжньої ялинки. Матеріали, з яких були виготовлені ялинки – це шишки, новорічний дощик, картон, кольоровий папір, монетки, цукерки тощо.

Кожен присутній на заході ще раз мав можливість згадати те, що знав і почути нове про новорічні свята, адже вступаючи до нового року, кожному з нас варто озирнутися назад, оцінити, як ми поводилися минулого року, що доброго та приємного встигли зробити, які спогади беремо із собою до року наступного.


Із вітанням новорічним

Входимо у кожний дім,

Щастя, радощів сьогодні

Вам бажаємо усім.

Зичимо усім вам щастя,

Оминають хай нещастя,

Хай несе вам Новий рік

Мир та радість на поріг.