Міністерство освіти і науки України
Управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації
Державний навчальний заклад
«Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства»
 

 gitkn-a6pn8

Міністерство Освіти і Науки України

logo 03.16

Національна гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія

Виховна робота

Виховна робота

МОЯ УКРАЇНА  

Вона – та ніжна і єдина,
Яку життя так не по-людськи б’є.
В шматті, розпатлана, збідніла,
Але себе зганьбити не дає.

ЇЇ ми захищаємо, як можем.
Із кров’ю, із смертями і сльозми,
І патріоти голови положать,
Щоби були щасливі усі ми.

Солдати юні в касках, з рюкзаками
На захист без запрошення ідуть
І гинуть в боротьбі із ворогами,
А матері їх сльози гірко ллють.

Спасибі, хлопці, що на все готові.
Готові вмерти, але неньку не зганьбить.
Ви – справжні українці, ви – герої !
І вам, як і мені ще жить і жить!

Потрібно буде – я також готова
Піти в АТО під кулі ворогів
За щастя України і за мову,
За щастя всіх дітей і їх батьків.

Я хочу чути мову солов’їну,
І бути вільною у вчинках і думках.
Хай процвітає рідна Україна!
Героям слава, пам’ять у віках!


Автор: Руденко Богдана (група ПК-399)

 

Виховна робота

ПОДЯКА ВСИМ НЕБАЙДУЖИМ, ХТО ЩИРО ВІДГУКНУВСЯ НА ЗАПРОШЕННЯ І ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ
У ВОЛОНТЕРСЬКІЙ АКЦІЇ ДЛЯ БІЙЦІВ АТО!!!

ЗІБРАЛИ КОШТИ ДЛЯ ВИПІЧКИ ПИРІЖКІВ УЧНІ ГРУП:
ПО-400; ПО-404; ПК-405; ПК-399; ПК-403.
ПРИГОТУВАЛИ «СМАЧНІ ПОДАРУНКИ»:
ЛАПАЙ ЮЛЯ І КОВТЮГ ІРИНА, УЧНІ ГРУПИ КН-81.
ПЕРЕДАЛИ ВОЛОНТЕРУ НАТАЛІ БРІОС З ПОБАЖАННЯМИ:
«СМАЧНОГО! ПОВЕРТАЙТЕСЬ ДО ТИХ ХТО ВАС ЧЕКАЄ! ВІД УЧНІВ ХЕРСОНСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА».

ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ КЕРІВНИКІВ ГРУП: ГДАДЧЕНКО СВІТЛАНУ ВОЛОДИМИРІВНУ, ПОПУТЬКО КАРІНЕ МИХАЙЛІВНУ,СКРИПНИК ТЕТЯНУ ВАСИЛІВНУ, ГРИБАНОВУ ТЕТЯНУ АНАТОЛІЇВНУ, ШАХНЮК ЛЮДМИЛУ ІВАНІВНУ, ПЕРЖИНСЬКУ  ТЕТЯНУ ПЕТРІВНУ ТА ВІТРЕНКО МАРІЮ ВІКТОРІВНУ.           

Резніченко Л.А.,
заступник директора з НВР
 

Виховна робота

«Їх вибрав час» під такою назвою пройшла зустріч з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 27-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан виховний захід в обласній бібліотеці ім. О.Гончара. Учні груп ПО-400; ПО-404; ПК-403; К-401 та ПК-398 відвідали захід, де почули не тільки розповідь про «неоголошену 10-ти річну війну» а і спогади майстра виробничого навчання Медвідя Віктора Андрійовича, який в свої 18 років став учасником бойових дій в Афганістані.

   


   

   

Виховна робота

Учні групи ПО-404 відвідали військову частину №1836 у м.Херсоні.Екскурсію для учнів провів капітан Риков Олександр Юрійович.Він розповів баато цікавого про історію створення та розвиток частини, познайомив з життям та побутом військовослужбовців.

 

Виховна робота

Перший херсонець, що загинув у зоні АТО 30 липня 2014 року. Андрій Шульга з Дарївки, боєць 79-ї ОАЕМБ. Підірвався на міні під час виконання бойового завдання.

Шульга Андрій Олександрович випускник ДНЗ «Херсонського ВПУресторанного господарства». Навчався протягом 2010-2012 років за професією Кухар у групі К-367. Класним керівником була майстер в/н Головченко Л.А. У 2012 році був призваний до лав ЗСУ.

Односельчани з Дар'ївки Білозерського району вирішили вшанувати пам’ять Андрія Шульги – 21-річного бійця 79-ї окремої аеромобільної бригади, який загинув в ході АТО. Свою ініціативу дар’ївці винесли на сесію районної ради. Депутати підтримали пропозицію одноголосно. Відтепер Дар’ївська загальноосвітня школа носитиме ім’я Андрія Шульги.

xilk7x2zrbq


 

 

22 июля

22 липня 2014 року закритій труні до рідного Цюрупинська із зони АТО повернувся Денис Бегіу. Йому було всього 19-ть. Проводжали загиблого ледь не всім містом. Він пішов до армії за власним бажанням. У травні, вже коли на сході було неспокійно, став контрактником. Служив на Одещині. Доки військових частини не мобілізували у Донецьку область. А там – АТО. Його життя обірвав обстріл на блокпосту під Шахтарськом… Денис дуже пишався що служить в армії, та ще й у непростий час. У спеціалізованій школі №2 м.Цюрупинськ було відкрито меморіальну дошку пам’яті Денису Бегіу, який закінчив цю школу у 2012 році.

Випускник ДНЗ «Херсонського ВПУресторанного господарства» 2014 року. Навчався у групі К-386 на Кухаря. Класним керівником та майстром в/н була Селіванова С.В.

3be4f9a1a9f25ad544f8e8e2fbe13ca8


   

Сторінка 1 з 2


Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/vhosts/kulinar.ks.ua/httpdocs/templates/kulinar/html/pagination.php on line 94

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/vhosts/kulinar.ks.ua/httpdocs/templates/kulinar/html/pagination.php on line 100

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/vhosts/kulinar.ks.ua/httpdocs/templates/kulinar/html/pagination.php on line 94

Warning: Illegal string offset 'active' in /var/www/vhosts/kulinar.ks.ua/httpdocs/templates/kulinar/html/pagination.php on line 100