Міністерство освіти і науки України
Управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації
Державний навчальний заклад
«Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства»
 
 gitkn-a6pn8Міністерство Освіти і Науки Україниlogo 03.16

 ДНЗ "Херсонське вище професійне училище ресторанного господарства" запрошує всіх на навчання!

Талановитий професійний творчий колектив училища перетворить учнів на майстерних кулінарів і обов’язково їх працевлаштує. Впевнені, що ви ніколи не пошкодуєте про свій вибір і станете гордістю та окрасою своєї родини, школи, училища, краю.

Невипадково наш навчальний заклад став лауреатом Фестивалю з кулінарного мистецтва «Смачнофест» в Україні серед юніорів та входить у перелік кращих навчальних закладів України – кулінарних ліцеїв, технікумів, коледжів та вищих професійних кулінарних училищ і професійно-технічних навчальних закладів - з багатими можливостями для профільного навчання та здобуття професійної освіти кулінара кухаря, кухаря-кондитера, кондитера та офіціанта.


 

27.10.2016 року відбудуться вибори президента учнівського самоврядування. Кандидати на місце президента та їх виборчі програми представлені на інформаційному стенді училища. Знайомтеся з програмами кандидатів і обов’язково проголосуйте!!!

Дуженко Наталія Валеріївна

група К-413

Трохи про себе :

Мене звати Дуженко Наталія. Народилася 22 листопада 1998 року. Зараз мені 17 років. З 2005 по 2016 рік навчалася у Фрунзенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Зараз навчаюсь у Херсонському вищому професійному училищі ресторанного господарства. Отримати професію кухаря порадили друзі, які вже отримали цю професію і я дуже рада, що я зробила правильний вибір.

Минув місяць як ми знайомі з моєю чудовою групою К-413, але вони стали для мене однією родиною. Я маю чудову групу, найкрасивішого класного керівника, Асю Олегівну, та найкращого майстра своєї справи Віктора Андрійовича.

Моє життєве кредо : «Бути сильною та ніколи не здаватися, як тяжко не буде».

Посада президента дасть мені змогу показати, як я зможу виконати свій план дій, який полягає у тому, що навчатися – це не так легко; показати, що наполегливість у навчанні, підвищення рівня успішності у учнів відбувається за рахунок дій мене і самих учнів. Також я прагну, щоб всі учні закінчили успішно навчання та працювали тільки по професії. Все це можна втілити в життя, якщо в цьому мені будите допомагати всі ВИ.

А також :

1) Збільшення різноманітних конкурсів та змагань на різну тематику (спорт, кухарська справа, творчість учнів).

2) Фонд допомоги бідним та воїнам АТО.

3) Фонд допомоги учням, які мають скрутне фінансове положення.

4) Фонд подяки учням за активну участь в житті училища та своєї групи.

5) Створення акцій привітання учнів та педагогів з святами.

6) Фонд «Добро завжди в наших серцях» - допомога маленьким дітям, які потребують операцій та коштів на ліки.

Мініх Дар`я Олександрівна

група ПК-414

Трохи про себе :

Мене звати Дар’я. Народилася 19 травня 1999 року. Зараз мені 17 років. З 2005 по 2007 рік навчалася у Херсонській гімназії №20, потім у Херсонській ЗОШ №13, де і отримала повну середню освіту.

Наміру отримати професію кухар в мене не було. Це було несподіванкою навіть для мене, чому я дуже рада. Дуже цікаво та корисно насамперед для мене. У моїй групі ПК-414 життя йде різноманітно, швидко та цікаво. Я навчаюсь на першому курсі.

Моє життєве кредо : «Поки ми нарікаємо на життя - воно минає».

Посада президента дасть мені змогу виконати весь свій план дій, який полягає у тому, щоб підвищити рівень успішності учнів за рахунок акцій, які спонукатимуть до їх цілеспрямованості закінчити успішно своє навчання та отримати роботу своєї мрії.

А також :

1) Збільшення різноманітних конкурсів та змагань на різну тематику (спорт, кухарська справа, творчість учнів).

2) Організація фонду допомоги учням дитячих будинків, воїнам АТО, учням, які не мають змогу повноцінно забезпечити відпрацювання лабораторно-практичних робіт.

3) Організація фонду подяки учням, які активно приймали участь у різноманітних акціях та заходах нашого навчального закладу.

4) Створення акцій «Привітай з Днем народження».

5) Більш швидкий виклад новин в групах соціальних мереж.

6) Більш цікаве буття в училищі, цікавіше навчання, які не залишать жодного шансу буденності та сірості нашого життя.


Рябота Ірина Русланівна

група ПК-415

Трохи про себе :

Мене звати Ірина, мені 18 років. З 2004 по 2013 рік навчалася у Великолепетиській ЗОШ №2. Потім з 2013р по 2016рік навчалася у Великолепетиському ПТУ №22.

Намір отримати професію кухар-кондитер мала по закінченню ІІІ курсу навчання ПТУ №22. З того моменту не змінила своє рішення та й вступила до нашого навчально-го закладу. Навчаюсь у своїй чудовій групі, з якою мені пощастило – ПК-415.

Моє життєве кредо : «Все що не робиться - найкраще, було добре - стане ще краще».

Посада президента надасть мені змогу втілити бажане в життя. Бажання поліпшити умови учнів, зробити життя комфортнішим та більш життєрадісним. На мою думку ці фактори покращать працездатність учнів, поліпшать училищну атмосферу, нададуть змогу вчителям та майстрам в\н втілити всі свої мрії та бажання в життя. Я знаю, що робота президента не з легких, забирає багато сил та часу, але ця праця не даремна, тому що вона загартовує та надає великого досвіду. Моя головна задача в тому, аби кожен учень йшов до училища із задоволенням і гарним настроєм.

А також :

1) Збільшення різноманітних конкурсів та змагань на різну тематику (спорт, кухарська справа, творчість учнів).

2) Швидкий виклад новин в групах соціальних мереж.

3) Подяка учням за те, що брали активну участь у різноманітних заходах.

4) Зробити акцію «Обміняй цигарку на цукерку».

5) Створити волонтерський рух для збирання теплого одягу для дітей, що живуть в інтернатах.

6) Зробити акцію «Бережи своє здоров’я» по роздачі контрацептивів. СТОП – ВІЛ/СНІД.

         


Арні Єва Володимирівна

група КН-82

Мене звати Ева Арні. Народилася 31 серпня 1995 року. Зараз мені 21 рік. З 2000 року по 2012 навчалася у Херсонській ЗОШ №28.

Намір вчитися за професією кондитер мала ще з дитинства і я дуже рада тому , що з того моменту пройшло багато часу, і моє рішення та бажання не змінились. І я поступила до нашого навчального закладу.

Зараз я навчаюсь на першому курсі у своїй чудовій групі КН-82.

Моє життєве кредо: «Все в житті є щастям. »

Посада президента дасть мені змогу виконати свій план дій, який полягає у тому, щоб підвищити рівень успішності учнів за рахунок акцій, які спонукатимуть їх до цілеспрямованості закінчити успішно навчання та знайти роботу своєї мрії.

А також:

1. Збільшення кількості різноманітних конкурсів та змагань на різну тематику ( спорт, кухарська справа, творчість учнів).

2. Примножувати традиції святкування найбільш відомих свят народів світу ( Хеллолуин, День подяки та ін.).

4. Я обіцяю активно брати участь у відстоюванні прав та інтересів учнів. У всіх складних ситуаціях між учнями та вчителями знаходити компроміс, щоб в училищі підтримувалося взаєморозуміння і взаємоповага вчителів та учнів !

5. Організовувати в групах, групи підтримки для надання допомоги учням з поганою успішністю.

6. Розглядати особисті питання та прохання учнів на засіданнях та надавати допомогу.

Легка Аліна Олександрівна

Група КН-81

Народилась 25 червня 1998 року. Зараз мені 18 років. З 2004 по 2015 роки навчалась в Новомаячківській ЗОШ І-ІІ ступенів №1. Я та людина, яка завжди виконує свої обіцянки, легко переключаюсь з однієї роботи на іншу. Маю гарну працездатність. Володію лідерськими якостями та даром переконання.

Моє кредо: "Усмішка - найкращі ліки" та "Успіх - це максимум твоїх знань і бажань".

Посада президента надасть мені змогу бажане втілити в життя, моїм бажанням є поліпшення і урізноманітнення життя наших студентів, зробити його більш радісним та комфортним.

В школі я займала посаду президента і тому знаю, що посада президента не з легких - це забирає багато часу та сил, але це не даремно. Тому що головна задача, щоб кожен учень йшов до училища з чудовим настроєм. На мою думку - це покращить працездатність учнів та взагалі атмосферу нашого чудового навчального закладу.

План:

1. Проведення цікавих професійних конкурсів та інтелектуальних змагань ("Кухар року", "Кондитер року").

2. Я обіцяю активно брати участь у відстоюванні прав та інтересів учнів, щоб в училищі підтримувалося взаєморозуміння і взаємоповага між учнями і вчителями створивши "Скриньку довіри".

3. Хочу провести кулінарну ярмарку, на яку кожен за бажанням зможе принести улюблену страву та зароблені кошти витрачати на допомогу учням які потрапили в складні життєві ситуації.

4. Розглядати особисті питання та прохання студентів на засіданнях учнівської ради.

 
Реквізити рахунка для благодійних коштів:

ЄДРПОУ 01566436

МФО 852010

р/р: 31553393109433

Станом на 07.10.2016 р. на благодійний рахунок надходжень не було.

 


 

Річний план закупівель